MINISO HOME ROMANIA

ANGAJEAZA!

Alatura-te unei echipe tinere si fantastice, unde te poti dezvolta personal. Tot ce trebuie sa faci este sa ne trimiti datele tale prin formularul din aceasta pagina, iar noi te vom contacta in cel mai scurt timp!
Miniso Home Romania

Cariere MINISO Romania

La MINISO Romania, investim in training-ul si dezvoltarea angajatilor nostri incurajand promovarile din interiorul companiei. Oferim urmatoarele beneficii:

  1. Un pachet salarial competitiv.
  2. Asistenta pentru dezvoltarea carierei personale.
  3. Oportunitatea de a lucra alaturi intr-un mediu dinamic alaturi de o echipa ce te va sustine.

Suntem in cautarea unui Asistent de Vanzari entuziastic, pentru a lucra in magazinle MINISO din Romania.

Asistent de vanzari – aptitudini necesare:

  • Experienta anterioara lucrand intr-un retail
  • Flexibilitate de lucru in week-end
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii
  • Persoana de incredere, organizata si prompta

Suntem in cautarea unor profesionisti in vanzari cu abilitati excelente pentru servirea clientilor pentru a lucra in magazinele MINISO din Romania.

Rolul asistentului de manager magazin, responsabilitati:

  • Competenta in toate aspectele de operare a unui magazin
  • Experienta in coordonarea unei echipe mici de 5-10 oameni
  • Experienta cu managementul stocurilor
  • Abilitati de comunicare si o atitudine pozitiva